A-TB500-OQ21CH jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Phoenix Contact
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Phoenix Contact
W magazynie: 0
Arkusz danych
On Shore Technology Inc.
On Shore Technology Inc.
Ilustracja dla A-TB500-OQ21CH jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
A-TB500-OQ21CH
Numer produktu DigiKey
A-TB500-OQ21CH-ND
Producent
Numer produktu producenta
A-TB500-OQ21CH
Opis
TERM BLOCK HDR 21POS 5MM
Szczegółowy opis
21 Pozycyjna kostka zaciskowa Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony) 0,197" (5,00mm) 90°, kąt prosty Otwór przelotowy
Modele EDA/CAD
A-TB500-OQ21CH Modele
Kategoria
Prąd - UL
20 A
Producent
Assmann WSW Components
Napięcie - UL
300 V
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Typ
Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony)
Wykończenie powierzchni współpracujących styku
Cyna
Liczba pozycji
21
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Pozycje na poziom
21
Materiał styku
Miedź
Raster
0,197" (5,00mm)
Długość tylnej części styku
0,138" (3,50mm)
Orientacja listwy
90°, kąt prosty
Wysokość izolacji
0,335" (8,51mm)