A-TB500-OQ14CH jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Phoenix Contact
W magazynie: 853
Arkusz danych
Similar
Phoenix Contact
W magazynie: 17
Arkusz danych
W magazynie: 94
Weidmüller
W magazynie: 0
On Shore Technology Inc.
W magazynie: 0
On Shore Technology Inc.
Ilustracja dla A-TB500-OQ14CH jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
A-TB500-OQ14CH
Numer produktu DigiKey
A-TB500-OQ14CH-ND
Producent
Numer produktu producenta
A-TB500-OQ14CH
Opis
TERM BLOCK HDR 14POS 5MM
Szczegółowy opis
14 Pozycyjna kostka zaciskowa Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony) 0,197" (5,00mm) 90°, kąt prosty Otwór przelotowy
Modele EDA/CAD
A-TB500-OQ14CH Modele
Kategoria
Prąd - UL
20 A
Napięcie - UL
300 V
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Liczba pozycji
14
Pozycje na poziom
14
Raster
0,197" (5,00mm)
Długość tylnej części styku
0,138" (3,50mm)
Orientacja listwy
90°, kąt prosty
Wysokość izolacji
0,335" (8,51mm)