A-TB500-OQ06CV jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Molex
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Molex
W magazynie: 3 913
Arkusz danych
W magazynie: 701
TE Connectivity AMP Connectors
Phoenix Contact
Phoenix Contact
W magazynie: 797
W magazynie: 531
TE Connectivity AMP Connectors
W magazynie: 100
W magazynie: 127
Ilustracja dla A-TB500-OQ06CV jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
A-TB500-OQ06CV
Numer produktu DigiKey
A-TB500-OQ06CV-ND
Producent
Numer produktu producenta
A-TB500-OQ06CV
Opis
TERM BLOCK HDR 6POS 5MM
Szczegółowy opis
6 Pozycyjna kostka zaciskowa Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony) 0,197" (5,00mm) Pionowe Otwór przelotowy
Modele EDA/CAD
A-TB500-OQ06CV Modele
Kategoria
Prąd - UL
20 A
Napięcie - UL
300 V
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Liczba pozycji
6
Pozycje na poziom
6
Raster
0,197" (5,00mm)
Długość tylnej części styku
0,138" (3,50mm)
Orientacja listwy
Pionowe
Wysokość izolacji
0,472" (12,00mm)