A-TB500-OQ03CH jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Phoenix Contact
W magazynie: 8 473
Arkusz danych
Similar
Phoenix Contact
W magazynie: 2 117
Arkusz danych
TE Connectivity AMP Connectors
TE Connectivity AMP Connectors
W magazynie: 587
W magazynie: 40
W magazynie: 98
Amphenol Anytek
Amphenol Anytek
World Micro Inc
W magazynie: 375
Ilustracja dla A-TB500-OQ03CH jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
A-TB500-OQ03CH
Numer produktu DigiKey
A-TB500-OQ03CH-ND
Producent
Numer produktu producenta
A-TB500-OQ03CH
Opis
TERM BLOCK HDR 3POS 5MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3 Pozycyjna kostka zaciskowa Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony) 0,197" (5,00mm) 90°, kąt prosty Otwór przelotowy
Modele EDA/CAD
A-TB500-OQ03CH Modele
Kategoria
Prąd - UL
20 A
Producent
Assmann WSW Components
Napięcie - UL
300 V
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Zielone
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Typ
Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony)
Wykończenie powierzchni współpracujących styku
Cyna
Liczba pozycji
3
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Pozycje na poziom
3
Materiał styku
Miedź
Liczba poziomów
1
Materiał obudowy
Termoplastyczny
Raster
0,197" (5,00mm)
Długość tylnej części styku
0,138" (3,50mm)
Orientacja listwy
90°, kąt prosty
Wysokość izolacji
0,335" (8,51mm)