A-TB381-OQ16CV jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Phoenix Contact
W magazynie: 236
Ilustracja dla A-TB381-OQ16CV jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
A-TB381-OQ16CV
Numer produktu DigiKey
A-TB381-OQ16CV-ND
Producent
Numer produktu producenta
A-TB381-OQ16CV
Opis
TERM BLOCK HDR 16POS 3.81MM
Szczegółowy opis
16 Pozycyjna kostka zaciskowa Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony) 0,150" (3,81mm) Pionowe Otwór przelotowy
Modele EDA/CAD
A-TB381-OQ16CV Modele
Kategoria
Prąd - UL
10 A
Napięcie - UL
300 V
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Liczba pozycji
16
Pozycje na poziom
16
Materiał styku
Miedź
Raster
0,150" (3,81mm)
Długość tylnej części styku
0,138" (3,50mm)
Orientacja listwy
Pionowe
Wysokość izolacji
0,362" (9,20mm)