A-TB381-OQ14CV jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
W magazynie: 526
Amphenol PCD Shenzhen
Amphenol Anytek
On Shore Technology Inc.
W magazynie: 30
Ilustracja dla A-TB381-OQ14CV jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
A-TB381-OQ14CV
Numer produktu DigiKey
A-TB381-OQ14CV-ND
Producent
Numer produktu producenta
A-TB381-OQ14CV
Opis
TERM BLOCK HDR 14POS 3.81MM
Szczegółowy opis
14 Pozycyjna kostka zaciskowa Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony) 0,150" (3,81mm) Pionowe Otwór przelotowy
Modele EDA/CAD
A-TB381-OQ14CV Modele
Kategoria
Prąd - UL
10 A
Napięcie - UL
300 V
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Liczba pozycji
14
Pozycje na poziom
14
Materiał styku
Miedź
Raster
0,150" (3,81mm)
Długość tylnej części styku
0,138" (3,50mm)
Orientacja listwy
Pionowe
Wysokość izolacji
0,362" (9,20mm)