A-TB381-OQ10CH jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Molex
W magazynie: 3 469
Amphenol Anytek
W magazynie: 2
Ilustracja dla A-TB381-OQ10CH jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
A-TB381-OQ10CH
Numer produktu DigiKey
A-TB381-OQ10CH-ND
Producent
Numer produktu producenta
A-TB381-OQ10CH
Opis
TERM BLOCK HDR 10POS 3.81MM
Szczegółowy opis
10 Pozycyjna kostka zaciskowa Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony) 0,150" (3,81mm) 90°, kąt prosty Otwór przelotowy
Modele EDA/CAD
A-TB381-OQ10CH Modele
Kategoria
Prąd - UL
10 A
Napięcie - UL
300 V
Temperatura robocza
-30°C - 105°C
Liczba pozycji
10
Pozycje na poziom
10
Materiał styku
Mosiądz
Raster
0,150" (3,81mm)
Długość tylnej części styku
0,138" (3,50mm)
Orientacja listwy
90°, kąt prosty
Wysokość izolacji
0,276" (7,00mm)