A-TB381-OQ05CH jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Molex
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Molex
W magazynie: 0
Arkusz danych
Phoenix Contact
W magazynie: 3
Amphenol Anytek
On Shore Technology Inc.
Ilustracja dla A-TB381-OQ05CH jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
A-TB381-OQ05CH
Numer produktu DigiKey
A-TB381-OQ05CH-ND
Producent
Numer produktu producenta
A-TB381-OQ05CH
Opis
TERM BLOCK HDR 5POS 3.81MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
5 Pozycyjna kostka zaciskowa Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony) 0,150" (3,81mm) 90°, kąt prosty Otwór przelotowy
Modele EDA/CAD
A-TB381-OQ05CH Modele
Kategoria
Prąd - UL
10 A
Producent
Assmann WSW Components
Napięcie - UL
300 V
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Zielone
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-30°C - 105°C
Typ
Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony)
Wykończenie powierzchni współpracujących styku
Cyna
Liczba pozycji
5
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Pozycje na poziom
5
Materiał styku
Mosiądz
Liczba poziomów
1
Materiał obudowy
Termoplastyczny
Raster
0,150" (3,81mm)
Długość tylnej części styku
0,138" (3,50mm)
Orientacja listwy
90°, kąt prosty
Wysokość izolacji
0,276" (7,00mm)