A-TB350-TE03 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
SparkFun Electronics
W magazynie: 0
Odpowiednik parametryczny
Würth Elektronik
W magazynie: 1 037
Amphenol Anytek
Ilustracja dla A-TB350-TE03 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
A-TB350-TE03
Numer produktu DigiKey
A-TB350-TE03-ND
Producent
Numer produktu producenta
A-TB350-TE03
Opis
TERM BLK 3POS SIDE ENT 3.5MM PCB
Szczegółowy opis
3 Kostki zaciskowe - przewód-płytka Poziome z płytką 0,138" (3,50mm) Otwór przelotowy
Modele EDA/CAD
A-TB350-TE03 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Producent
Assmann WSW Components
Zakończenie przewodu
Wkręt - sprężyna piórowa, osłona przewodu
Seria
Funkcje
Blokowanie (z boku)
Kolor
Czarne
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Pozycje na poziom
3
Materiał styku - powłoka
Mosiądz - cynowany
Raster
0,138" (3,50mm)
Materiał uchwytu - powłoka
Stal, nierdzewna
Orientacja powierzchni współpracującej
Poziome z płytką
Materiał wkręta - powłoka
Stal - cynkowana
Prąd
10 A
Moment obrotowy - wkręta
0,2Nm (1,7lb-in)
Napięcie
125 V