A-TB350-OQ14CH jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Molex
W magazynie: 188
Arkusz danych
W magazynie: 968
Amphenol Anytek
W magazynie: 0
On Shore Technology Inc.
Ilustracja dla A-TB350-OQ14CH jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
A-TB350-OQ14CH
Numer produktu DigiKey
A-TB350-OQ14CH-ND
Producent
Numer produktu producenta
A-TB350-OQ14CH
Opis
TERM BLOCK HDR 14POS 3.50MM
Szczegółowy opis
14 Pozycyjna kostka zaciskowa Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony) 0,138" (3,50mm) 90°, kąt prosty Otwór przelotowy
Modele EDA/CAD
A-TB350-OQ14CH Modele
Kategoria
Prąd - UL
10 A
Napięcie - UL
300 V
Temperatura robocza
-30°C - 105°C
Liczba pozycji
14
Pozycje na poziom
14
Raster
0,138" (3,50mm)
Długość tylnej części styku
0,138" (3,50mm)
Orientacja listwy
90°, kąt prosty
Wysokość izolacji
0,276" (7,00mm)