A-TB350-OQ10CV jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Molex
W magazynie: 2 786
Arkusz danych
Similar
Molex
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 741
Phoenix Contact
Amphenol PCD Shenzhen
Amphenol Anytek
Ilustracja dla A-TB350-OQ10CV jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
A-TB350-OQ10CV
Numer produktu DigiKey
A-TB350-OQ10CV-ND
Producent
Numer produktu producenta
A-TB350-OQ10CV
Opis
TERM BLOCK HDR 10POS 3.50MM
Szczegółowy opis
10 Pozycyjna kostka zaciskowa Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony) 0,138" (3,50mm) Pionowe Otwór przelotowy
Modele EDA/CAD
A-TB350-OQ10CV Modele
Kategoria
Prąd - UL
10 A
Napięcie - UL
300 V
Temperatura robocza
-30°C - 105°C
Liczba pozycji
10
Pozycje na poziom
10
Raster
0,138" (3,50mm)
Długość tylnej części styku
0,138" (3,50mm)
Orientacja listwy
Pionowe
Wysokość izolacji
0,362" (9,20mm)