A-TB350-OQ08CH jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Molex
W magazynie: 3 060
Arkusz danych
TE Connectivity AMP Connectors
Phoenix Contact
W magazynie: 77
Amphenol Anytek
On Shore Technology Inc.
Ilustracja dla A-TB350-OQ08CH jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
A-TB350-OQ08CH
Numer produktu DigiKey
A-TB350-OQ08CH-ND
Producent
Numer produktu producenta
A-TB350-OQ08CH
Opis
TERM BLOCK HDR 8POS 3.50MM
Szczegółowy opis
8 Pozycyjna kostka zaciskowa Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony) 0,138" (3,50mm) 90°, kąt prosty Otwór przelotowy
Modele EDA/CAD
A-TB350-OQ08CH Modele
Kategoria
Prąd - UL
10 A
Napięcie - UL
300 V
Temperatura robocza
-30°C - 105°C
Liczba pozycji
8
Pozycje na poziom
8
Raster
0,138" (3,50mm)
Długość tylnej części styku
0,138" (3,50mm)
Orientacja listwy
90°, kąt prosty
Wysokość izolacji
0,276" (7,00mm)