A-TB350-OQ06CH jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
On Shore Technology Inc.
W magazynie: 241
Arkusz danych
Ilustracja dla A-TB350-OQ06CH jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
A-TB350-OQ06CH
Numer produktu DigiKey
A-TB350-OQ06CH-ND
Producent
Numer produktu producenta
A-TB350-OQ06CH
Opis
TERM BLOCK HDR 6POS 3.50MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6 Pozycyjna kostka zaciskowa Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony) 0,138" (3,50mm) 90°, kąt prosty Otwór przelotowy
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
A-TB350-OQ06CH Modele
Kategoria
Prąd - UL
10 A
Napięcie - UL
300 V
Temperatura robocza
-30°C - 105°C
Liczba pozycji
6
Pozycje na poziom
6
Materiał obudowy
Termoplastyczny
Raster
0,138" (3,50mm)
Długość tylnej części styku
0,138" (3,50mm)
Orientacja listwy
90°, kąt prosty
Wysokość izolacji
0,276" (7,00mm)