Ilustracja dla A-TB0500-07MPA02-GN jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
A-TB0500-07MPA02-GN
Numer produktu DigiKey
123-A-TB0500-07MPA02-GN-ND
Producent
Numer produktu producenta
A-TB0500-07MPA02-GN
Opis
TERM BLOCK HDR 7POS 5MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
7 Pozycyjna kostka zaciskowa Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony) 0,197" (5,00mm) 90°, kąt prosty Otwór przelotowy
Kategoria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Producent
Assmann WSW Components
Prąd - UL
20 A
Opakowanie
Zbiorcze
Napięcie - UL
320 V
Status części
Aktywny
Kolor
Zielone
Typ
Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony)
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Liczba pozycji
7
Wykończenie powierzchni współpracujących styku
Cyna
Pozycje na poziom
7
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Liczba poziomów
1
Materiał styku
Mosiądz
Raster
0,197" (5,00mm)
Materiał obudowy
Poliamid (PA66), nylon 6/6
Orientacja listwy
90°, kąt prosty
Długość tylnej części styku
0,157" (4,00mm)
Styl zakończenia
Lutowany
Wysokość izolacji
1,122" (28,50mm)