Ilustracja dla A-SL254-EG-G14MR1 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
A-SL254-EG-G14MR1
Numer produktu DigiKey
123-A-SL254-EG-G14MR1-ND
Producent
Numer produktu producenta
A-SL254-EG-G14MR1
Szczegółowy opis
Listwa złącza Montaż powierzchniowy 14 pozycja 0,100" (2,54mm)
Modele EDA/CAD
A-SL254-EG-G14MR1 Modele
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,236" (6,00mm)
Prod.
Wysokość izolacji
0,098" (2,50mm)
Złoto
Status części
Aktywny
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
Flash
Typ złącza
Wykończenie styku - bolec
Złoto
Materiał izolacji
Poliester
Liczba rzędów
1
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Prąd znamionowy (A)
3A na styk