Ilustracja dla A-SL254-EA-Z11MR1 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
A-SL254-EA-Z11MR1
Numer produktu DigiKey
123-A-SL254-EA-Z11MR1-ND
Producent
Numer produktu producenta
A-SL254-EA-Z11MR1
Szczegółowy opis
Listwa złącza Montaż powierzchniowy, kąt prosty 11 pozycja 0,100" (2,54mm)
Modele EDA/CAD
A-SL254-EA-Z11MR1 Modele
Kategoria
Typ mocowania
Przeciwsobne
Prod.
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,237" (6,02mm)
Seria
Wysokość izolacji
0,098" (2,50mm)
Cyna
Typ złącza
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Materiał izolacji
Poliamid (PA6T), nylon 6T, szklane wypełnienie
Liczba rzędów
1
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Prąd znamionowy (A)
3A