Ilustracja dla A-SL200-DG-Z20MR1 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
A-SL200-DG-Z20MR1
Numer produktu DigiKey
123-A-SL200-DG-Z20MR1-ND
Producent
Numer produktu producenta
A-SL200-DG-Z20MR1
Opis
PIN HEADER
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Montaż powierzchniowy 20 pozycja 0,079" (2,00mm)
Modele EDA/CAD
A-SL200-DG-Z20MR1 Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Typ mocowania
Przeciwsobne
Seria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,157" (4,00mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Wysokość izolacji
0,079" (2,00mm)
Status części
Aktywny
Typ kształt
Pătrat
Typ złącza
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Cyna
Typ styku
Wtyk męski
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał styku
Mosiądz
Liczba pozycji
Materiał izolacji
Poliamid (PA6T), nylon 6T, szklane wypełnienie
Liczba rzędów
2
Funkcje
Montaż nasadowy
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl
Kolor izolacji
Czarne
Osłona
Niezakryte
Prąd znamionowy (A)
1,5A na styk