Ilustracja dla A-SL127-EG-G03MR1 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
A-SL127-EG-G03MR1
Numer produktu DigiKey
123-A-SL127-EG-G03MR1-ND
Producent
Numer produktu producenta
A-SL127-EG-G03MR1
Opis
PIN HEADER
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Montaż powierzchniowy 3 pozycja 0,050" (1,27mm)
Modele EDA/CAD
A-SL127-EG-G03MR1 Modele
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,157" (4,00mm)
Prod.
Wysokość izolacji
0,079" (2,00mm)
Seria
Typ kształt
Pătrat
Opakowanie
Zbiorcze
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Status części
Aktywny
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
Flash
Typ złącza
Wykończenie styku - bolec
Złoto
Typ styku
Wtyk męski
Materiał styku
Mosiądz
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał izolacji
Poliester
Liczba pozycji
Funkcje
Montaż nasadowy
Liczba rzędów
1
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl
Kolor izolacji
Czarne
Osłona
Niezakryte
Prąd znamionowy (A)
1A na styk