A-DS15-GK-3U1-TP1
Numer produktu DigiKey
123-A-DS15-GK-3U1-TP1-ND
Producent
Numer produktu producenta
A-DS15-GK-3U1-TP1
Opis
CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 pozycja D-Sub Wtyczka, wtyki męskie złącze
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
A-DS15-GK-3U1-TP1 Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Opakowanie
Taca
Wykończenie styku
Złoto
Status części
Aktywny
Grubość wykończenia styku
Flash
Styl złącza
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Prąd znamionowy (A)
3A
Liczba pozycji
Funkcje
Blokada płytki, wcięcia uziemiające
Liczba rzędów
2
Napięcie znamionowe
250V~
Typ mocowania
Kolor
Czarne
Rozmiar obudowy, układ złącza
2 (DA, A)
Materiał dielektryczny
Poli(tereftalan butylenu) (PBT), wypełniacz szklany
Typ styku
Sygnał
Materiał styku
Stop miedzi
Charakterystyka kołnierza
Strona połączeniowa, blokada śrubowa żeńska (4-40)
Temperatura robocza
-55°C - 105°C