A-CCS-044-G-T
A-CCS-044-G-T
A-CCS 044-G-T
Numer produktu DigiKey
AE10064-ND
Producent
Numer produktu producenta
A-CCS 044-G-T
Opis
CONN SOCKET PLCC 44POS GOLD
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
44 (4 x 11) Pozycyjne PLCC Gniazdo Złoto Otwór przelotowy
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Producent
Assmann WSW Components
Raster - bolców
0,100" (2,54mm)
Opakowanie
Rurka
Wykończenie styku - bolec
Złoto
Status części
Aktywny
Materiał styku - bolec
Brąz fosforowy
Typ
PLCC
Materiał obudowy
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Liczba pozycji lub wtyków (siatka)
44 (4 x 11)
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Raster - powierzchnie współpracujące
0,050" (1,27mm)
Długość bolca zakończenia
0,132" (3,35mm)
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Materiał styku - powierzchnie współpracujące
Brąz fosforowy
Prąd znamionowy (A)
1 A
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rezystancja styku
15mOhm