A-BL254-EG-Z37D
Numer produktu DigiKey
123-A-BL254-EG-Z37D-ND
Producent
Numer produktu producenta
A-BL254-EG-Z37D
Opis
PIN- & FEMALE HEADER FEMALE THR
Szczegółowy opis
37 Pozycja Gniazdo Złącze 0,100" (2,54mm) Otwór przelotowy Cyna
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
A-BL254-EG-Z37D Modele
Opakowanie
Taca
Wysokość izolacji
0,335" (8,50mm)
Typ złącza
Długość styku - bolec
0,126" (3,20mm)
Typ styku
Widlasty
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Prąd znamionowy (A)
3A na styk