A-BL254-DG-Z16MR1 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Assmann WSW Components
W magazynie: 0
Ilustracja dla A-BL254-DG-Z16MR1 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
A-BL254-DG-Z16MR1
Numer produktu DigiKey
123-A-BL254-DG-Z16MR1-ND
Producent
Numer produktu producenta
A-BL254-DG-Z16MR1
Opis
FEMALE HEADER
Szczegółowy opis
16 Pozycja Gniazdo Złącze 0,100" (2,54mm) Montaż powierzchniowy Cyna
Modele EDA/CAD
A-BL254-DG-Z16MR1 Modele
Opakowanie
Zbiorcze
Wysokość izolacji
0,197" (5,00mm)
Typ złącza
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Przewód na płytkę
Funkcje
Montaż nasadowy
Liczba pozycji
Prąd znamionowy (A)
3A na styk
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Napięcie znamionowe
250V~/=
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał izolacji
Poliamid (PA6T), nylon 6T, szklane wypełnienie
Liczba rzędów
2
Typ kształt
Pătrat
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
0,100" (2,54mm)