Ilustracja dla A-BL254-DG-G22D jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
A-BL254-DG-G22D
Numer produktu DigiKey
123-A-BL254-DG-G22D-ND
Producent
Numer produktu producenta
A-BL254-DG-G22D
Opis
FEMALE HEADER
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 Pozycja Gniazdo Złącze 0,100" (2,54mm) Otwór przelotowy Złoto
Modele EDA/CAD
A-BL254-DG-G22D Modele
Kategoria
Zakończenie
Prod.
Typ mocowania
Przeciwsobne
Seria
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Opakowanie
Zbiorcze
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
Flash
Status części
Aktywny
Kolor izolacji
Czarne
Typ złącza
Wysokość izolacji
0,335" (8,50mm)
Typ styku
Widlasty
Długość styku - bolec
0,126" (3,20mm)
Styl
Przewód na płytkę
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Liczba pozycji
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Prąd znamionowy (A)
3A na styk
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał izolacji
Poli(tereftalan butylenu) (PBT), wypełniacz szklany
Liczba rzędów
2
Typ kształt
Pătrat
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
0,100" (2,54mm)