A-BL200DG52-022-KSR1 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Assmann WSW Components
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla A-BL200DG52-022-KSR1 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
A-BL200DG52-022-KSR1
Numer produktu DigiKey
123-A-BL200DG52-022-KSR1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
A-BL200DG52-022-KSR1
Opis
FEMALE HEADER, STAMPED PIN, 2.00
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
52 Pozycja Gniazdo Złącze 0,079" (2,00mm) Montaż powierzchniowy Złoto
Kategoria
Zakończenie
Prod.
Typ mocowania
Przeciwsobne
Seria
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
Flash
Status części
Aktywny
Kolor izolacji
Czarne
Typ złącza
Wysokość izolacji
0,096" (2,44mm)
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Styl
Przewód na płytkę
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Liczba pozycji
Funkcje
Montaż nasadowy
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Prąd znamionowy (A)
2A
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał izolacji
Poliamid (PA9T), nylon 9T, szklane wypełnienie
Liczba rzędów
2
Typ kształt
Pătrat
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
0,079" (2,00mm)