A-BL200-EG-G05MP1 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Assmann WSW Components
W magazynie: 0
Ilustracja dla A-BL200-EG-G05MP1 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
A-BL200-EG-G05MP1
Numer produktu DigiKey
123-A-BL200-EG-G05MP1-ND
Producent
Numer produktu producenta
A-BL200-EG-G05MP1
Opis
FEMALE HEADER
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
5 Pozycja Gniazdo Złącze 0,079" (2,00mm) Montaż powierzchniowy Złoto
Modele EDA/CAD
A-BL200-EG-G05MP1 Modele
Kategoria
Typ mocowania
Przeciwsobne
Prod.
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Seria
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
Flash
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor izolacji
Czarne
Status części
Aktywny
Wysokość izolacji
0,177" (4,50mm)
Typ złącza
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl
Przewód na płytkę
Funkcje
Montaż nasadowy
Liczba pozycji
Prąd znamionowy (A)
2A