Ilustracja dla A-BL200-EA-Z26D jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
A-BL200-EA-Z26D
Numer produktu DigiKey
123-A-BL200-EA-Z26D-ND
Producent
Numer produktu producenta
A-BL200-EA-Z26D
Opis
FEMALE HEADER
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
26 Pozycja Gniazdo Złącze 0,079" (2,00mm) Otwór przelotowy, kąt prosty Cyna
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
A-BL200-EA-Z26D Modele
Kategoria
Zakończenie
Prod.
Typ mocowania
Przeciwsobne
Seria
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor izolacji
Czarne
Status części
Aktywny
Wysokość izolacji
0,108" (2,75mm)
Typ złącza
Długość styku - bolec
0,106" (2,69mm)
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Styl
Przewód na płytkę
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Liczba pozycji
Prąd znamionowy (A)
2A