A-BL127-DG-G24MP1 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Assmann WSW Components
W magazynie: 0
Ilustracja dla A-BL127-DG-G24MP1 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
A-BL127-DG-G24MP1
Numer produktu DigiKey
123-A-BL127-DG-G24MP1-ND
Producent
Numer produktu producenta
A-BL127-DG-G24MP1
Opis
FEMALE HEADER
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24 Pozycja Gniazdo, wejście od dołu Złącze 0,050" (1,27mm) Montaż powierzchniowy Złoto
Modele EDA/CAD
A-BL127-DG-G24MP1 Modele
Kategoria
Zakończenie
Prod.
Typ mocowania
Przeciwsobne
Seria
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Opakowanie
Zbiorcze
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
Flash
Status części
Aktywny
Kolor izolacji
Czarne
Typ złącza
Wysokość izolacji
0,181" (4,60mm)
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Styl
Przewód na płytkę
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Liczba pozycji
Funkcje
Montaż nasadowy
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Prąd znamionowy (A)
1A na styk
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał izolacji
Poliamid (PA6T), nylon 6T, szklane wypełnienie
Liczba rzędów
2
Typ kształt
Pătrat
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
0,050" (1,27mm)