LGA50D-01DADJSBJ
Numer produktu DigiKey
454-1949-2-ND - Taśma i szpula (TR)
454-1949-1-ND - Taśma cięta (CT)
454-1949-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LGA50D-01DADJSBJ
Opis
DC DC CONVERTER 0.6-5V 0.6-5V
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł nieizolowany PoL, cyfrowy Przetwornice DC/DC 2 Wyjście 0,6 - 5V 0,6 - 5V 25A, 25A 7,5V - 14V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LGA50D-01DADJSBJ Modele
Kategoria
Napięcie - wyjściowe 2
0,6 - 5V
Prod.
Prąd - wyjściowy (maks.)
25A, 25A
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Sprawność
95,5%
Typ
Moduł nieizolowany PoL, cyfrowy
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba wyjść
2
Obudowa / skrzynia
Moduł 28-SMD
Napięcie - wejściowe (min.)
7,5V
Rozmiar / wymiar
1,00" x 0,50" x 0,42" (25,4mm x 12,7mm x 10,6mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
14V