LCM600Q-T-4-A
Numer produktu DigiKey
454-1745-ND
Producent
Numer produktu producenta
LCM600Q-T-4-A
Opis
AC/DC CONVERTER 24V 600W
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Koniec od przedniej strony Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 24V 85 - 264V~ Wejście
Kategoria
Zastosowania
ITE (handel), medycyna
Prod.
Napięcie - izolacji
4 kV
Seria
Sprawność
0.89
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-40°C - 70°C (z odciążaniem)
Status części
Aktywny
Funkcje
Typ
Koniec od przedniej strony
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
7,50" x 4,50" x 2,40" (190,5mm x 114,3mm x 61,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CB
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Minimalne wymagane obciążenie
Brak
Prąd - wyjściowy 1
27 A