LCM1500Q-T
LCM1500Q-T
Numer produktu DigiKey
454-LCM1500Q-T-ND
Producent
Numer produktu producenta
LCM1500Q-T
Opis
AC/DC CONVERTER 24V 1500W
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Koniec od przedniej strony Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 24V 90 - 264V~ Wejście
Kategoria
Zastosowania
ITE (handel), medycyna
Prod.
Napięcie - izolacji
4 kV
Seria
Sprawność
91%
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-40°C - 70°C (z odciążaniem)
Status części
Aktywny
Funkcje
Wyjście nastawne, obsługa wejścia prądu stałego, PFC, zdalny pomiar, wejście uniwersalne
Typ
Koniec od przedniej strony
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
10,00" x 5,20" x 2,43" (254,0mm x 132,0mm x 61,7mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CB, CE, cUL, TUV, UL
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Numer standardowy
60601-1; 62368-1
Prąd - wyjściowy 1
67 A