LCC600-36U-4PV
Numer produktu DigiKey
LCC600-36U-4PV-ND
Producent
Numer produktu producenta
LCC600-36U-4PV
Opis
AC/DC CONVERTER 36V 600W
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 36V 90 - 264V~ Wejście
Kategoria
Moc (W)
Prod.
Zastosowania
ITE (handel), medycyna
Seria
Napięcie - izolacji
4 kV
Opakowanie
Zbiorcze
Sprawność
92%
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (z odciążaniem)
Typ
Obudowane
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
8,98" x 3,98" x 1,57" (228,0mm x 101,0mm x 39,8mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Numer standardowy
60601-1; 60950-1; 62368-1
Napięcie - wyjściowe 1
36V
Minimalne wymagane obciążenie
Brak
Prąd - wyjściowy 1
16.7 A