LCC250-48U-4PE
Numer produktu DigiKey
454-1562-ND
Producent
Numer produktu producenta
LCC250-48U-4PE
Opis
AC/DC CONVERTER 48V 250W
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 48V 90 - 264V~ Wejście
Napięcie - izolacji
4 kV
Seria
Sprawność
91%
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (z odciążaniem)
Rozmiar / wymiar
7,00" x 4,00" x 1,48" (177,8mm x 101,4mm x 37,6mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Napięcie - wyjściowe 1
48V
Prąd - wyjściowy 1
5.2 A