LCC250-12U-4PE
Numer produktu DigiKey
454-1558-ND
Producent
Numer produktu producenta
LCC250-12U-4PE
Opis
AC/DC CONVERTER 12V 250W
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 12V 90 - 264V~ Wejście
Kategoria
Zastosowania
ITE (handel), medycyna
Prod.
Napięcie - izolacji
4 kV
Seria
Sprawność
91%
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (z odciążaniem)
Status części
Aktywny
Funkcje
Typ
Obudowane
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
7,00" x 4,00" x 1,48" (177,8mm x 101,4mm x 37,6mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CB, CE
Napięcie - wyjściowe 1
12V
Minimalne wymagane obciążenie
Brak
Prąd - wyjściowy 1
20.8 A