LCC1200-28U-4P
Numer produktu DigiKey
454-LCC1200-28U-4P-ND
Producent
Numer produktu producenta
LCC1200-28U-4P
Opis
AC/DC CONVERTER 28V 1.2KW
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 28V 90 - 264V~, 127 - 374V= Wejście
Kategoria
Zastosowania
ITE (handel)
Prod.
Napięcie - izolacji
3 kV
Seria
Sprawność
93,5%
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Funkcje
Typ
Obudowane
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
10,98" x 4,53" x 1,57" (278,8mm x 115,0mm x 40,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~, 127 - 374V=
Agencja zatwierdzająca
CCC, CE, UKCA
Napięcie - wyjściowe 1
28V
Numer standardowy
60950-1; 62368-1
Prąd - wyjściowy 1
42.9 A