DS800SL-3-001 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
ARTESYN / Advanced Energy
W magazynie: 0
Arkusz danych
Koniec od przedniej strony Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 12V 90 - 264V~ Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DS Short Series AC-DC Power Supplies part 1
DS Short Series AC-DC Power Supplies part 2
DS800SL-3-001
Numer produktu DigiKey
454-1543-ND
Producent
Numer produktu producenta
DS800SL-3-001
Opis
AC/DC CONVERTER 12V 800W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DS800SL-3-001 Modele
Kategoria
Moc (W)
Prod.
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Sprawność
92%
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-10°C - 50°C
Status części
Nieaktualne
Funkcje
Typ
Koniec od przedniej strony
Typ mocowania
Montaż na stelażu
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
12,68" x 2,15" x 1,57" (322,0mm x 54,5mm x 40,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CB
Napięcie - wyjściowe 1
12V
Minimalne wymagane obciążenie
Brak
Prąd - wyjściowy 1
66.7 A