DS1200HE-3
Numer produktu DigiKey
454-1548-ND
Producent
Numer produktu producenta
DS1200HE-3
Opis
AC/DC CONVERTER 12V 1200W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Koniec od przedniej strony Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 12V 90 - 140V~, 180 - 264V~ Wejście
Kategoria
Moc (W)
Prod.
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Sprawność
91%
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-10°C - 70°C (z odciążaniem)
Status części
Ostatnio kupiono
Funkcje
Typ
Koniec od przedniej strony
Typ mocowania
Montaż na stelażu
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
11,00" x 3,20" x 1,57" (279,4mm x 81,3mm x 39,9mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
90 - 140V~, 180 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CE
Napięcie - wyjściowe 1
12V
Minimalne wymagane obciążenie
Brak
Prąd - wyjściowy 1
100 A