AVO240-48S12B-6L
Numer produktu DigiKey
AVO240-48S12B-6L-ND
Producent
Numer produktu producenta
AVO240-48S12B-6L
Opis
DC DC CONVERTER 12V 240W
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 12V 20A 41V - 75V Wejście
Kategoria
Napięcie - wejściowe (maks.)
75V
Prod.
Napięcie - wyjściowe 1
Seria
Prąd - wyjściowy (maks.)
20A
Opakowanie
Taca
Moc (W)
240 W
Status części
Aktywny
Zastosowania
ITE (handel)
Typ
Moduł izolowany
Sprawność
94%
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
2,28" x 0,90" x 0,50" (57,9mm x 22,9mm x 12,7mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (min.)
41V