AVO120-48S12B-6L
Numer produktu DigiKey
AVO120-48S12B-6L-ND
Producent
Numer produktu producenta
AVO120-48S12B-6L
Opis
DC DC CONVERTER 12V 120W
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 12V 10A 36V - 75V Wejście
Kategoria
Moc (W)
120 W
Prod.
Napięcie - izolacji
2 kV
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Taca
Funkcje
Zdalne wł./wył., OCP, OTP, OVP, UVLO
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Typ
Moduł izolowany
Sprawność
93%
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (min.)
36V
Obudowa / skrzynia
Moduł 8-DIP, 1/8 brick
Napięcie - wejściowe (maks.)
75V
Rozmiar / wymiar
2,28" x 0,90" x 0,50" (57,9mm x 22,9mm x 12,7mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy (maks.)
10A