ATCR250-48D12-03J
Numer produktu DigiKey
454-1528-ND
Producent
Numer produktu producenta
ATCR250-48D12-03J
Opis
DC DC CONVERTER 12V 3.3V 250W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Pośredni przetwornik magistrali, cyfrowy Przetwornice DC/DC 2 Wyjście 12V 3,3V 20,83A, 4,5A -36V - -72V Wejście
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
20,83A, 4,5A
Prod.
Moc (W)
250 W
Seria
Napięcie - izolacji
2.25 kV
Opakowanie
Taca
Zastosowania
ITE (handel)
Status części
Nieaktualne
Funkcje
Zdalne wł./wył., OCP, OTP, OVP, UVLO
Typ
Pośredni przetwornik magistrali, cyfrowy
Temperatura robocza
-25°C - 85°C
Liczba wyjść
2
Sprawność
0.89
Napięcie - wejściowe (min.)
-36V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (maks.)
-72V
Obudowa / skrzynia
Moduł 30-DIP
Napięcie - wyjściowe 1
Rozmiar / wymiar
2,32" x 1,81" x 0,83" (59,0mm x 46,0mm x 21,1mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 2
3,3V