ALD25K48N-L | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | 454-1442-ND |
Producent | |
Numer produktu producenta | ALD25K48N-L |
Opis | DC DC CONVERTER 1.2V 60W |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 16 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 1,2V 25A 36V - 75V Wejście |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Moc (W) 60 W |
Prod. | Napięcie - izolacji 1.5 kV |
Seria | Zastosowania ITE (handel) |
Opakowanie Taca | Funkcje Zdalne wł./wył., OCP, OTP, OVP, UVLO |
Status części Aktywny | Temperatura robocza -40°C - 85°C |
Typ Moduł izolowany | Sprawność 83% |
Liczba wyjść 1 | Typ mocowania Otwór przelotowy |
Napięcie - wejściowe (min.) 36V | Obudowa / skrzynia Moduł 8-DIP, 1/16 brick |
Napięcie - wejściowe (maks.) 75V | Rozmiar / wymiar 1,30" x 0,90" x 0,35" (33,0mm x 22,9mm x 8,9mm) (dł. x szer. x wys.) |
Napięcie - wyjściowe 1 | Bazowy numer produktu |
Prąd - wyjściowy (maks.) 25A |