AIF42BAC-01N
Numer produktu DigiKey
454-AIF42BAC-01N-ND
Producent
Numer produktu producenta
AIF42BAC-01N
Opis
AC/DC CONVERTER 12V 504W
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 12V 42A 90 - 264V~ Wejście
Kategoria
Zastosowania
ITE (handel)
Producent
ARTESYN / Advanced Energy
Funkcje
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Zbiorcze
Sprawność
93%
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Typ
Obudowane
Obudowa / skrzynia
Full Brick
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
4,60" x 2,40" x 0,55" (116,8mm x 61,0mm x 14,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CE, UKCA
Napięcie - wyjściowe 1
12V
Numer standardowy
Prąd - wyjściowy (maks.)
42A
Regulacja linii
±0,2%
Moc (W)
504 W
Regulacja obciążenia
±4%