AGF800-48S48P-6L
AGF800-48S48P-6L
Numer produktu DigiKey
AGF800-48S48P-6L-ND
Producent
Numer produktu producenta
AGF800-48S48P-6L
Opis
DC DC CONVERTER 48V 800W
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 48V 16,7A 36V - 75V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
AGF800-48S48P-6L Modele
Kategoria
Moc (W)
800 W
Prod.
Napięcie - izolacji
1.5 kV
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Taca
Funkcje
OTP, OVP
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Typ
Moduł izolowany
Sprawność
94,5%
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (min.)
36V
Obudowa / skrzynia
Moduł 14-DIP, full brick
Napięcie - wejściowe (maks.)
75V
Rozmiar / wymiar
4,60" x 2,40" x 0,50" (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy (maks.)
16,7A