AEQ20B48N-L
Numer produktu DigiKey
AEQ20B48N-L-ND
Producent
Numer produktu producenta
AEQ20B48N-L
Opis
DC DC CONVERTER 12V 240W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 12V 20A 36V - 75V Wejście
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
20A
Prod.
Moc (W)
240 W
Seria
Napięcie - izolacji
2.25 kV
Opakowanie
Taca
Zastosowania
ITE (handel)
Status części
Nieaktualne
Funkcje
Zdalne wł./wył., OCP, OTP, OVP, UVLO
Typ
Moduł izolowany
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Liczba wyjść
1
Sprawność
93%
Napięcie - wejściowe (min.)
36V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (maks.)
75V
Obudowa / skrzynia
Moduł 8-DIP, 1/4 brick
Napięcie - wyjściowe 1
Rozmiar / wymiar
2,30" x 1,45" x 0,43" (58,4mm x 36,8mm x 10,8mm) (dł. x szer. x wys.)