ADH700-48S28-6L
Numer produktu DigiKey
ADH700-48S28-ND
Producent
Numer produktu producenta
ADH700-48S28-6L
Opis
DC DC CONVERTER 28V 700W
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 28V 25A 36V - 65V Wejście
Kategoria
Moc (W)
700 W
Prod.
Napięcie - izolacji
1.5 kV
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Zbiorcze
Funkcje
Zdalne wł./wył., OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Typ
Moduł izolowany
Sprawność
95%
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (min.)
36V
Obudowa / skrzynia
Moduł 9-DIP, 1/2 brick
Napięcie - wejściowe (maks.)
65V
Rozmiar / wymiar
2,40" x 2,28" x 0,50" (61,0mm x 57,9mm x 12,7mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
Obudowa dostawcy urządzenia
Half Brick
Prąd - wyjściowy (maks.)
25A