QH22L28GC_View 2
QH22L28GC
QH22L28GC
QH22L28GC
Numer produktu DigiKey
679-3860-ND
Producent
Numer produktu producenta
QH22L28GC
Opis
LED PNL IND GRN CLEAR 55MM LEADS
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
LED Wskaźnik panelu Zielone Przezroczyste 12V - 26,4V 4,2 - 20mA Odprowadzenia przewodów - 7,87" (200,00mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
QH22L28GC Modele
Kategoria
Napięcie
12V - 26,4V
Producent
APEM Inc.
Prąd
4,2 - 20mA
Seria
Kształt wycięcia w tablicy
Okrągłe
Opakowanie
Torba
Wymiary wycięcia w tablicy
0,866" (22,00mm)
Status części
Aktywny
Rozmiar soczewki
Śr. 55,00mm
Typ
LED
Styl soczewki
Pierścień z kopułkową górną częścią
Kolor lampy
Zielone
Styl zakończenia
Odprowadzenia przewodów - 7,87" (200,00mm)