Q8R3CXXG24E
Numer produktu DigiKey
679-2854-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q8R3CXXG24E
Opis
LED PNL IND GREEN DIFF 5MM LEADS
Szczegółowy opis
LED Wskaźnik panelu Zielone Rozproszone 100° 24V 20mA Odprowadzenia przewodów - 7,87" (200,00mm)
Kategoria
Prąd
20mA
Wymiary wycięcia w tablicy
0,31" (7,87mm)
Rozmiar soczewki
5mm, T-1 3/4
Milikandele znamionowe
60mcd
Kolor lampy
Zielone
Kolor soczewki
Zielone
Styl zakończenia
Odprowadzenia przewodów - 7,87" (200,00mm)
Napięcie
24V