Q8R3BXXR12E
Q8R3BXXR12E
Q8R3BXXR12E
Numer produktu DigiKey
679-2816-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q8R3BXXR12E
Opis
LED PNL IND RED DIFF 5MM LEADS
Szczegółowy opis
LED Wskaźnik panelu Czerwone Rozproszone 100° 12V 20mA Odprowadzenia przewodów - 7,87" (200,00mm)
Kategoria
Prąd
20mA
Wymiary wycięcia w tablicy
0,31" (7,87mm)
Rozmiar soczewki
5mm, T-1 3/4
Milikandele znamionowe
100mcd
Kolor lampy
Czerwone
Kolor soczewki
Czerwone
Styl zakończenia
Odprowadzenia przewodów - 7,87" (200,00mm)
Napięcie
12V
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 2
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Torba
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
215W magazynie