Q8P1BXXG24E
Numer produktu DigiKey
679-1491-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q8P1BXXG24E
Opis
LED PNL IND GREEN DIFF 5MM SLDR
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
LED Wskaźnik panelu Zielone Rozproszone 100° 24V 20mA Zacisk lutowany
Kategoria
Prąd
20mA
Producent
APEM Inc.
Kształt wycięcia w tablicy
Okrągłe
Seria
Wymiary wycięcia w tablicy
0,31" (7,87mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar soczewki
5mm, T-1 3/4
Status części
Aktywny
Styl soczewki
Okrągłe z kopułkową górną częścią
Typ
LED
Milikandele znamionowe
60mcd
Kolor lampy
Zielone
Kąt widzenia
100°
Kolor soczewki
Zielone
Styl zakończenia
Zacisk lutowany
Przezroczystość soczewki
Rozproszone
Stopień ochrony
IP67
Parametry znamionowe
Prąd stały
Bazowy numer produktu
Napięcie
24V