Q8F3CZZRYG24E
Q8F3CZZRYG24E
Q8F3CZZRYG24E
Numer produktu DigiKey
679-2817-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q8F3CZZRYG24E
Opis
LED PNL IND GRN/RED/YLW DIF 5MM
Szczegółowy opis
LED Wskaźnik panelu Zielone, czerwone, żółte Rozproszone 100° 24V zielone, 24V czerwone, 24V żółte 20mA zielone, 20mA czerwone, 20mA żółte Odprowadzenia przewodów - 7,87" (200,00mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
Q8F3CZZRYG24E Modele
Kategoria
Prąd
20mA zielone, 20mA czerwone, 20mA żółte
Wymiary wycięcia w tablicy
0,31" (7,87mm)
Opakowanie
Torba
Rozmiar soczewki
5mm, T-1 3/4
Milikandele znamionowe
10mcd zielone, 15mcd czerwone, 6mcd żółte
Kolor lampy
Zielone, czerwone, żółte
Styl zakończenia
Odprowadzenia przewodów - 7,87" (200,00mm)
Parametry znamionowe
Prąd stały
Napięcie
24V zielone, 24V czerwone, 24V żółte