Q8F1CXXG110E jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
APEM Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
LED Wskaźnik panelu Zielone Rozproszone 100° 110V 6mA Zacisk lutowany
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Q8F1CXXG110E
Numer produktu DigiKey
679-1571-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q8F1CXXG110E
Opis
LED PNL IND GREEN DIFF 5MM SLDR
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd
6mA
Producent
APEM Inc.
Kształt wycięcia w tablicy
Okrągłe
Seria
Wymiary wycięcia w tablicy
0,31" (7,87mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar soczewki
5mm, T-1 3/4
Status części
Aktywny
Styl soczewki
Okrągłe z płaską górną częścią
Typ
LED
Milikandele znamionowe
8mcd
Kolor lampy
Zielone
Kąt widzenia
100°
Kolor soczewki
Zielone
Styl zakończenia
Zacisk lutowany
Przezroczystość soczewki
Rozproszone
Stopień ochrony
IP67
Parametry znamionowe
Prąd zmienny
Bazowy numer produktu
Napięcie
110V